galéria
galéria

Milí priatelia,

KOŠICE - mesto, ktoré mnohí z nás milujú alebo aspoň majú radi, mesto v ktorom sa mnohí z nás narodili, či  prežili podstatnú časť svojho života častokrát spojenú s tými najkrajším a najvýznamnejším čo zažili.
KOŠICE – metropola východu – významné  centrum politického, kultúrneho, hospodárskeho, obchodného, vzdelávacieho,  športového a všakovakého iného diania na Slovensku. Mesto ktoré je métou pre život a pôsobenie mnohých mladých z regiónov Slovenska.

Rezidencia Baštová

Jedinečná a výnimočná možnosť ako bývať, podnikať, pracovať – proste ŽIŤ V SAMOM SRDCI KOŠÍC.
Roky snaženia sa a tvrdej práce priniesli svoje ovocie a nastal čas  vdýchnuť “nový život“ jednej z najkrajších a najrozľahlejších nehnuteľností, ktorá trpezlivo čakala na svoju druhú šancu ako sa stať výraznou súčasťou diania v skutočnom centre Košíc.

Obchodných administratívnych a bussines centier na periférií každej z významnejších metropol, ktoré sú len bezduchou betónovou džungľou a ktoré častokrát beznádejne zápasia o obsadenosť a prežitie s vedľa stojacou konkurenciou je veľa. Železobetónových monolitických mnohoposchodových odliatkov, ktoré mnohokrát preferujú okázalosť a nepravý luxus pred útulným komfortným bývaním a častokrát zápasia s minimálnym záujmom o kúpu je veľa. Skutočne historické - stáročiami ošľahané, ale bez výraznejšej ujmy stojace historické centrá sú tým čo vytvára význam, jedinečnosť a nezameniteľnosť skutočných metropol.

Sú to tie najprestížnejšie časti miest, ktoré sa už nerozrastajú a nikdy väčšie nebudú – jediné čo stúpa je ich hodnota a cena (občas aj hladiny riek ale v tomto smere je centrum Košíc oproti Prahe, Bratislave či Budapešti OK).
Sú to miesta, kde sa tvorili dejiny, miesta kde to v súčasnosti žije a aj bude žiť (pokiaľ bude svet svetom) ...Túto exkluzívnu, ale limitovanú ponuku asi najvýstižnejšie charakterizujú nasledovné tézy

Maj svoj kúsok centra Košíc na vlastnom liste vlastníctva - do dobrej adresy sa investovať oplatí

Dávame Vám reálnu a jedinečnú možnosť ako si staromestské centrum Košíc nielen zamilovať, či mať rád, ale kúsok z neho aj reálne vlastniť.


Per partes -
rozdeľuj a panuj - užívaj a parkuj

Základnou ideou ponúkaného konceptu je deľba tejto rozsiahlej a rozľahlej nehnuteľnosti na 9 samostatných celkov – domov, ktoré ponúkajú:
na prízemí - zaujímavé nebytové priestory určené na široké spektrum činností a aktivít v oblasti obchodu, služieb, administratívy: prioritne ako sídla obchodných spoločností, notárskych a  exekútorských  úradov, advokátskych, cestovných a iných kancelárií, ordinácií všeobecných a špecializovaných lekárov, beauty a healthy centier, špecializovaných obchodov, vinoték, predajní natural bio produktov, prípadne kaviarní, reštaurácií, bistier a pubov s príjemnou atmosférou;
na poschodí - exkluzívne  priestory na bývanie;
v podkroví - priestory na štýlové staromestské podkrovné byty a ateliéry.

To všetko v centre mesta s jedinečnou a často nedosiahnuteľnou kombináciou bezproblémového komfortného parkovania a záplavy sviežej zelene v prislúchajúcom rozľahlom dvore, ktorý výrazne a vhodne umocňuje pocit exkluzivity a pohodlia, súkromia a bezpečnosti.O čo vlastne kráča

Nosným a preferovaným produktom je už spomínaný samostatný dom
(prízemie 120 m2 polyfunkcie, poschodie 120 m2 na bývanie, podkrovie 90 m2 na bývanie) s možnosťou kúpy parkovacích miest v parkovo parkovacom dvore, s tým že so susedom ak nechcete nemusíte mať spoločné nič, okrem vchodu a chodby zabezpečujúcej horizontálnu komunikáciu z ulice do objektu,  dvora a schodiskovej veže zabezpečujúcej vertikálnu komunikáciu medzi podlažiami. Samozrejme nemusíte kupovať celý dom, kúpte si poschodie, ktoré  najviac potrebujete alebo ktoré Vás najviac očarilo, pretože každé z poschodí v rámci domu je majetkoprávne a úžitkovo samostatné (odberné a merateľné miesto vo vzťahu k  médiám) koncipované ako samostatne predajná jednotka.


V centre je všetko - z centra nikde nie je ďaleko

Ak sa rozhodnete pre našu ponuku, ľutovať rozhodne nebudete. Či už bývate, podnikáte alebo pracujete v centre, máte zväčša na dosah ruky všetko čo potrebujete - centrálne či miestne úrady a inštitúcie, kostoly, spoločenské a kultúrne ustanovizne - divadlá, kiná, múzeá, galérie, zdravotnícke zariadenia, škôlky, školy a univerzity, kaviarne a reštaurácie... To všetko v okruhu pár minút pešej chôdze, ktorá je mimoriadne cool a in (ako jeden z najlepších a najzdravších postavotvorných procesov).
Ak Vás uvedené, čo by len čiastočne upútalo, neváhajte a volajte na
0910 414 532 za účelom dohodnutia osobného stretnutia, na ktorom Vás rád osobne komplexne oboznámim s prezentovaným projektom.S pozdravom, úctou a vďakou

Ing. Jozef Németh
konateľ JNT, s.r.o.