FINANCOVANIE

Hypotekárne a finančné poradenstvo:

Spôsob financovania kúpy bytov a nebytových priestorov v rezidencii Baštová je jednoducho koncipovaný v troch krokoch:

1. krok
Rezervačná zmluva – rezervačný poplatok

Po konečnom výbere vhodného bytu (resp. nebytového priestoru) a rozhodnutí o jeho kúpe, nasleduje podpis rezervačnej zmluvy a úhrada rezervačného poplatku vo výške 3000,- EUR následne je čas na spracovanie realizačného projektu vybraného bytu (resp. nebytového priestoru) vzhľadom na jedinečnú možnosť, ktorú prináša rezidencia Baštová, a to že finálnu dispozíciu interiéru si určuje klient v spolupráci s architektmi individuálne na mieru podľa svojich predstáv.
Lehota: cca do 60 dní od úhrady rezervačného poplatku.

2. krok
Zmluvy o budúcej zmluve – 1. splátka (30 % kúpnej ceny)

Následuje realizácia stavebných prác podľa schváleného projektu, následne kolaudácia bytu v lehote cca do 6-8 mesiacov.

3. krok
Kúpna zmluva – prevod vlastníctva

Po kolaudácii bytu (resp. nebytového priestoru) nasleduje na základe Kúpnej zmluvy prevod vlastníctva na kupujúcich a prevzatie predmetu kúpy.

S cieľom zefektívnenia, uľahčenia, zjednodušenia a zrýchlenia financovania kúpy bytov (resp. nebytových priestorov) Vám ponúkame naše bezplatné poradenstvo a komplexné služby v oblasti hypotekárneho financovania.


• Náš hypotekárny špecialista Vám pripraví ponuky z viacerých (prípadne Vami určených) bánk, čím Vám ušetrí čas s návštevou pobočiek.
• Vyšpecifikuje výhody jednotlivých ponúk (napr. najnižšia úroková sadzba, úspora nákladov za poplatky, vypracovanie znaleckého posudku, zľava z poplatku za spracovanie úveru, zrýchlené čerpanie úveru a iné) tak, aby ste získali najvýhodnejšiu hypotéku na trhu.
• Zabezpečí prípravu dokumentov potrebných pre podanie žiadosti o úver (napr. spracovanie rozpočtov, znaleckých posudkov pri navýšení výšky úveru o dokončovacie práce a pod.)
• Poskytne Vám poradenstvo pri nastavení podmienok úveru v úverovej zmluve.
• Poradí Vám pri výbere najvýhodnejšieho poistenia nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia v prospech hypotekárnej banky.
• Vybaví za Vás všetky formality na katastri nehnuteľností.


Hypotekárny špecialista a finančný poradca projektu:
Mgr. Vladislav Megela, MBA
+421 902 562 502
v.megela@gmail.com